Cookiepolitik

Ricoh anvender dataindsamlingsværktøjer som cookies for at give dig en bedre oplevelse, når du bruger vores website. Du kan læse om ændring af disse indstillinger og få yderligere information om cookies her.

Nøglemedarbejdere

Vi inviterer jer til at møde nogle af ansigterne bag vores succes.


Ledende medarbejdere i Ricoh Danmark

Søren Krogh-Nielsen

Søren Krogh-Nielsen

Country Manager, CEO

+45 25576921

soren.krogh-nielsen@ricoh.dk


Søren Boserup

Søren Boserup

Finance & Operations Director

+45 23400854

soren.boserup@ricoh.dk


Michael Nielsen

Michael Nielsen

Sales Director

+45 23400920

michael.nielsen@ricoh.dk


Frode Kaspersen

Frode Kaspersen

Service Director

+47 91608139 

frode.kaspersen@ricoh.no


Kristian Møllbach

Kristian Møllbach

Marketing Manager

+45 25576934

kristian.mollbach@ricoh.dk


Ea Burmann

Ea Burmann

Project Manager

+45 23400991

ea.burmann@ricoh.dk


Charlotte Christiansen

Charlotte Christiansen

Customer Manager

+45 43666848

charlotte.christiansen@ricoh.dk


Henrik Frydensbjerg

Henrik Frydensbjerg

Sales Director, Communication Services

+45 25576904

henrik.frydensbjerg@ricoh.dk


Rene Jensen-web

Rene Jensen-web

Sales Manager, Public & West

+45 23400212

rene.jensen@ricoh.dk


Lasse Poulsen

Lasse Poulsen

Sales Manager, Production Print

+45 25576951

lasse.poulsen@ricoh.dk


Thomas Lastrup

Thomas Lastrup

Sales Manager, East

+45 23400925

thomas.lastrup@ricoh.dk 


Jan Pinderup

Jan Pinderup

Dealer Manager

+45 28108727

jan.pinderup@ricoh.dk


Niels Erik Jørgensen

Niels Erik Jørgensen

Service Delivery Manager

+45 25576713

niels.e.jorgensen@ricoh.dk


Jens Bindesbøll

Jens Bindesbøll

Service Delivery Manager

+45 25576935

jens.bindesboll@ricoh.dk


Kasper Bang Dahl

Kasper Bang Dahl

Service Manager, East

+45 25575425

kasper.dahl@ricoh.dk


Martin Laursen

Martin Laursen

Service Manager, West

+45 25576767

martin.laursen@ricoh.dk 


Global Board

Læs mere om medlemmerne af Global Ricoh Board - Board of Directors, Audit & Supervisory Board og Corporate Vice Presidents.

Global board