Cookiepolitik

Ricoh anvender dataindsamlingsværktøjer som cookies for at give dig en bedre oplevelse, når du bruger vores website. Du kan læse om ændring af disse indstillinger og få yderligere information om cookies her.

Nøglemedarbejdere

Vi inviterer jer til at møde nogle af ansigterne bag vores succes.


Ledende medarbejdere i Ricoh Danmark

Søren Krogh-Nielsen

Søren Krogh-Nielsen

Country Manager, CEO

+45 25576921

soren.krogh-nielsen@ricoh.dk


Anders Bryld

Anders Bryld

Finance & Operations Director

+45 22140483

anders.bryld@ricoh.dk


Frode Kaspersen

Frode Kaspersen

Service Director

+47 91608139 

frode.kaspersen@ricoh.no


Michael Nielsen

Michael Nielsen

Sales Director, Major Account

+45 23400920

michael.nielsen@ricoh.dk


Søren Steendahl

Søren Steendahl

Sales Director, Small & Medium Business

+45 29296191

soren.steendahl@ricoh.dk


Rene Jensen

Rene Jensen

Sales Manager, SMB West

+45 23400212

rene.jensen@ricoh.dk


Michael Raetzel

Michael Raetzel

Sales Manager, Public

+45 25576933

michael.raetzel@ricoh.dk


Henrik Frydensbjerg

Henrik Frydensbjerg

Sales Director, Communication Services

+45 25576904

henrik.frydensbjerg@ricoh.dk


Lasse Poulsen

Lasse Poulsen

Line of Business Director, Commercial Industrial Printing & Ricoh Solution Center

+45 25576951

lasse.poulsen@ricoh.dk


Jan Pinderup

Jan Pinderup

Dealer Manager

+45 28108727

jan.pinderup@ricoh.dk


Niels Erik Jørgensen

Niels Erik Jørgensen

Service Delivery Manager

+45 25576713

niels.e.jorgensen@ricoh.dk


Jens Bindesbøll

Jens Bindesbøll

Service Delivery Manager

+45 25576935

jens.bindesboll@ricoh.dk


Kasper Bang Dahl

Kasper Bang Dahl

Service Manager, East

+45 25575425

kasper.dahl@ricoh.dk


Martin Laursen

Martin Laursen

Service Manager, West

+45 25576767

martin.laursen@ricoh.dk 


Global Board

Læs mere om medlemmerne af Global Ricoh Board - Board of Directors, Audit & Supervisory Board og Corporate Vice Presidents.

Global board