Ledende medarbejdere i Ricoh Danmark

Udskriv Twitter Facebook Delicious LinkedIn

Søren Krogh-Nielsen

Søren Krogh-Nielsen   
Country Manager, CEO   

+45 25576921

soren.krogh-nielsen@ricoh.dk

 


 

Søren Boserup

Søren Boserup   
Finance & IT Director   

+45 23400854

soren.boserup@ricoh.dk

 

Michael Nielsen

Michael Nielsen   
Sales Director   

+45 23400920

michael.nielsen@ricoh.dk

 

Kristian Møllbach

Kristian Møllbach   
Marketing Manager   

+45 25576934

kristian.mollbach@ricoh.dk

 

Jens Bindesbøll

Jens Bindesbøll    
Solution Center Manager   

+45 25576935

jens.bindesboll@ricoh.dk

 

Ea Burmann

Ea Burmann    
Project Manager   

+45 23400991

ea.burmann@ricoh.dk

 

Charlotte Christiansen

Charlotte Christiansen   
Customer Manager   

+45 43666848

charlotte.christiansen@ricoh.dk

Henrik Frydensbjerg

Henrik Frydensbjerg   
Sales Director, Communication Services  

+45 25576904

henrik.frydensbjerg@ricoh.dk

 

Rene Jensen-web

Rene Jensen    
Sales Manager, Public & West
+45 23400212
rene.jensen@ricoh.dk

 Lasse Poulsen

Lasse Poulsen    
Sales Manager, Production Print   

+45 25576951

lasse.poulsen@ricoh.dk

 

Niels Erik Jørgensen

Niels Erik Jørgensen     
Service Delivery Manager   

+45 25576713

niels.e.jorgensen@ricoh.dk

Brian Blok

Brian Blok    
Service Manager   

+45 25575409

brian.blok@ricoh.dk

 

Jan Pinderup-web

Jan Pinderup   
Dealer Manager   

+45 28108727

jan.pinderup@ricoh.dk

 


Toppen af siden